0850 441 33 72   info@seclab.com.tr   Destek

TTGUARD

TTGUARD Tib 5651 çözümü için en doğru tercihiniz.

TTGUARD

   Günümüzde artık internet kullanımı hayatımızın olmazsa olmazlarından olmuştur. Eskiden internet bir lüks gibi görünse de şimdilerde ihtiyaç haline gelmiştir. Bizlerde bu kapsamda bu sorunu çözebilmek adına uzun yıllardır üzerinde Ar-Ge çalışması yaptığımız TTGuard cihazımızı piyasaya sürdük. Cihazımızı tüm sektörlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladık. Bundan dolayı cihazımız kafe, restoran, alış veriş merkezleri, otel gibi açık alanda internet hizmeti veren işletmeler, yurt gibi interneti ücretli satmak isteyen işletmeler ve diğer tüm şirketler için internet paylaşımı sorununa alternatif çözümlerimiz bulunuyor.

   Piyasadaki benzer cihazlara bakıldığında TTGuard cihazının yaptığı işleri yapması için diğer markaların 2 veya 3 farklı modelini alıp ancak bu şekilde sonuca ulaşabiliyorsunuz. TTGuard cihazı tek başına raporlama dahil tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

   Özetle TTguard cihazımız birden fazla bilgisayar kullanılan tüm işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıldığı tüm işletmelerde internet erişimine getirebileceğiniz filtreler ile firmanızda %70 oranında verim artışı sağlayabilir personelinizin interneti sadece iş amaçlı kullanmasına izin verebilirsiniz.

   Yukarıdaki tüm anlattıklarımız ışığında TTGuard cihazının en büyük özelliği de 5651 numaralı Bilişim Suçları Kanunu'na tam olarak uyum sağlamasıdır. Kanun çok net olarak şunu belirtmektedir. "İşletmelerdeki internet kullanımından o işletmenin sahibi sorumludur. İşletme sahibi, işletme içerisinde internet trafiğini kayıt altında tutmak zorundadır."

Özellikler

Kullanıcı Sayısı : 20 - 1000 arası
Lisans süresi : Donanım ömrü kadar
Destek ücreti : Yıllık %25
Kasa Tipi : Tower / Rock

Donanım özellikleri kullanıcı sayısına göre belirlenebilir.