0850 441 33 72   info@seclab.com.tr   Destek

Dosya Sunucu

TTNAS Dosya Sunucusu mutlaka şirketinizde olması gereken bir ürün.

bos

TTNAS

   İşletmeler kurumsallaşmak adı altında sunucu ve lisansları için yüksek bütçeler ayırmak zorunda kalıyorlar. Aslında dosya sunucu olarak tüm görevleri yerine getiren çok daha makül fiyatlarda alternatifleri olduğunu bilmiyorlar.

   TTNAS Dosya Sunucusu bu noktada devreye giriyor ve yüksek paralar ödeyerek elde ettiğiniz tüm işleri tek başına yapabiliyor. Öncelikle cihazımızın disk kapasitesini cihaz seçimine bağlı olarak 500Gb'dan başlayıp 36Tb'lara kadar çıkarabiliyoruz. Ayrica cihazımızın üzerinde diğer sistemlerde olduğu gibi grup ve kullanıcı bazında tüm detaylı yetkilendirmeleri yapabiliyoruz. Buda personelinizin şirket verilerini yetkisi kadarıyla güvenli bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

   Diğer taraftan canlı data'yi cihaz her akşam veya sizlerin belirleyeceği periyotlarda düzenli backup alabilmektedir. Bu sayede bilgi kaybıda en düşük seviyeye çekilmiş oluyor.

   Bu sistem sayesinde hiç bir kullanıcının makinasında hiçbir şirket bilgisi bulunmuyor ve herhangi bir donanım sorunu olması durumunda hiç bir bilgi kaybı yaşanmıyor.

Özellikler

İşlemci : Intel i3, i5, i7
Bellek : 4 GB - 64 GB
Sabit Disk : 500 GB - 36 TB
Kasa Tipi : Tower / Rock
Sunucu : IBM, HP, Dell

Donanım özellikleri projeye göre belirlenebilir.